Her yıl yurt içi ve yurt dışında düzenlenen kulak burun boğaz ve estetik operasyonlar ile ilgili branşıyla ilgili kongre, seminer ve kurslara düzenli olarak katılmaktadır. Kulak burun boğaz konusunda ulusal ve uluslararası yayınları bulunmaktadır. Türk Tabipleri Birliği, İstanbul Tabip Odası, Türk Kulak Boğaz Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Derneği, Avrupa Alerji ve İmmünoloji Derneği üyesidir.

KULAK-BURUN-BOĞAZ- BAŞ VE BOYUN CERRAHİS

Op. Dr. Muhammet DİLBER

Estetik cerrahların çoğunluğu vücudun bir çok alanında estetik uygulamalar gerçekleştirirken, biz farklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Yalnızca bir alana odaklanarak gerçek ustalığın ortaya çıkacağına inanıyoruz. Burun estetiği operasyonlarına odaklanan DİLBER, sağlık ve estetik kaygılarla ameliyat olmayı düşünen ve kaliteden ödün vermeyen seçici bireyler için önde gelen seçim haline geldi. Basitçe söylemek gerekirse: Yaptığımız en iyi şey burun estetiği olduğu için en iyiler arasındayız.


Burun Estetiği veya rinoplasti, estetik amaçlı olarak burun şeklinin düzeltilmesi için tüm dünyada en sık yapılan estetik operasyonların ilk sırasındadır. İnsan sosyal bir varlıktır. Hayatımızın en önemli kısımları insanlar ile kurduğumuz ilişkilerden oluşmaktadır. İş hayatımızda, aile yaşantımızda, akrabalık ilişkilerimizde, yolculuklarda, düğünlerde, cenazelerde hep insanlarla yüz yüze bulunuruz.

Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun oldu. Aynı üniversitenin Kulak Burun Boğaz bölümünde ihtisasını başarıyla tamamladı. Uzmanlık eğitiminin ardından İstanbul’a geldi. Beş yıl boyunca Özel Safa Hastanesi ve Etiler Entrium Kulak Burun Boğaz merkezinde çalıştı. Operasyonlarını Safa Hastanesi, Acıbadem Hastanesi ve Amerikan Hastanesinde gerçekleştirdi.


Bu süre zarfında branşında farklı 7000'e yakın başarılı ameliyat gerçekleştirdi. Burun estetiği, horlama ameliyatı, çocuk kulak burun boğaz ameliyatları, klasik veya balonlu sinüzit ameliyatları, kepçe kulak ameliyatları, kulak zarı ameliyatları, baş dönmesi, kulak çınlaması ve alerji başta olmak üzere yurt içinde birçok saygın uzmanla ortak konular yürüttü..

logo